Jak probíhá poradenství

 1. 1
  Osobní konzultace

  Cílem vstupní konzultace je získat při osobním pohovoru co nejvíce informací o vašich stravovacích návycích i celkovém životním stylu. Teprve na základě zjištěných informací jsem schopna dát komplexní doporučení na změnu nejen stravování, ale i celkového životního stylu. Součástí vstupní konzultace je základní analýza těla na přístroji Inbody a základní výživová a pohybová doporučení.

  Na první konzultaci, pokud máte, přineste krevní rozbory, lékařské zprávy, zátěžové testy nebo tělesné analýzy z předchozích let.

 2. 2
  Analýza stravování

  Analýzou jídelníčku zjišťuji, zda je výživa optimální vzhledem k vašim energetickým potřebám a v jakých oblastech je nedostačující nebo naopak nadbytečná. Na základě zjištěných informací pak nastavuji nová doporučení.

 3. 3
  Nastavení jídelníčku

  Chápu, že v začátcích vám dobře navržený plán může velmi pomoci. Pokud však chcete být ve změně životního stylu trvale úspěšní, nikdo by nad vámi neměl mít takovou moc, aby vám do detailu předepisoval, co přesně máte jíst. Nejsem zastáncem striktního nastavení jídelníčku. Věřím, že člověk může být sám sobě tím nejlepším poradcem. Jen musí vědět, jak na to. Nabízím tedy lepší řešení - řadu praktických rad a motivaci, které vám pomohou nastavit si udržitelný a zároveň zábavný jídelníček, kterého se nebudete chtít vzdát.

 4. 4
  Kontrolní konzultace

  Cílem kontrolních konzultací je předání dalších teoretických i praktických rad z oblasti zdravého životního stylu, abyste se do budoucna „osamostatnili” a stali se tak sami sobě těmi nejlepšími výživovými poradci.