O mně

O Táňi

Žít zdravě není žádná věda. Naopak, je to ta nejpřirozenější věc na světě, kterou můžeme sami ovlivnit.”

Jmenuji se Táňa Wasserbauerová a více než 5 let provozuji poradnu se zaměřením na výživu a zdraví člověka. Po celou tu dobu mám čest učit se od nejlepších odborníků z oboru a díky svým klientů sbírat ty nejcenější zkušenosti, které předávám s nadšením dále.

Po studiu “Regenerace a výživy ve sportu” na brněnské fakultě sportovních studií, jsem prošla řadou odborných praxí, seminářů a školení v oblasti sportovní i běžné výživy. Absolvovala jsem školení v kognitivně-behaviorální terapii a výcvik v motivačních rozhovorech, vedený pod adiktologickou fakultou Karlovy univerzity v Praze.

Usiluji o celostní přístup ke zdraví, který plně podporuje a respektuje osobnost každého jedince. Svým klientů předávám reálné, praktické rady, přizpůsobené jejich fyziologickému nastavení, individuálnímu režimu a možnostem.

Mým cílem je klienty přirozeně nadchnout pro zdravé stravování, které ho už se nikdy nebudou chtít vzdát, a neustálá motivace ke zdravému tělu i mysli.

Nejsem zastáncem krátkodobých omezujících diet, striktního počítání kalorií, ani přehnaného vážení potravin. Jsem přesvědčená, že jídlo je skutečný lék, nikoli pouze dodavatel kalorií. Je třeba si jen vybrat ty správné potraviny, které se postarají o zbytek. Propaguji kvalitní přirozenou stravu spočívající v základních běžně dostupných surovinách. Mým cílem je klienty přirozeně nadchnout pro zdravé stravování a neustálá motivace ke zdravému tělu i mysli.

Při poradenství uplatňuji psychoterapeutické přístupy, pomocí nichž řěším nevhodné chování a myšlení svých klientů, v souvislosti s jejich životním stylem. V rámci své profese se zabývám lektorskou činností. O výživě přednáším po školách, firmách, pro širokou veřejnost a všude tam, kde je o moji revoluční filosofii zájem. Spolupracuji s dalšími odborníky z oblasti výživy, pohybu a psychologie.

Od mala jsem milovnicí všeho, co se točí kolem zdravého jídla, přirozeného pohybu a přírody. Mimo zdravé vaření moji velkou vášní foodstyling a fooddesign.

Tou největší motivací a odměnou jsou pro mě vždy zdraví a spokojení klienti.

Těším se ve Wážce,

Táňa