Reference

 • Jana Sadílková

  Jana Sadílková

  Na Táňu jsem přišla zcela náhodně. Vysvětlila mi o co se svými klienty snaží, rozebrala se mnou jednotlivé potraviny, jejich složení, doporučila, co v kterou denní dobu jíst a čemu se raději vyhnout. Nic nezakazovala, podpořila, když se zrovna něco nedařilo. Získala jsem díky ní mnoho typů na potraviny, které jsem dosud znala ale nepoužívala. Výsledky se dostavily, nicméně jako žena nebudu nikdy spokojena, a tak jsem se rozhodla pokračovat dál ve svém úsilí. Za tři měsíce pod jejím vedením jsem shodila zdravě další 4 kg tuku.

 • Lenka Brychtová

  Lenka Brychtová

  Bojovala jsem s přebytečnými kily snad odjakživa. Vyzkoušela jsem spoustu "zaručených" diet
  a tzv.detoxikačních kůr,ale ty měly jen krátkodobý účinek. I když jsem pravidelně cvičila, kila mi neubývala. Když jsem zjistila, že jsem na váze 95 kg, pochopila jsem, že potřebuji poradit od odborníka. Proto jsem využila služeb výživové poradkyně Táni Wasserbauerové, o které mi řekla kamarádka.

  Na míru sestavený jídelníček mi vyhovoval, nehladověla jsem, jídla mi chutnala a hlavně byla rychlá na přípravu. Naučila jsem se, jak by měla vypadat jednotlivé porce jídla,jaké potraviny nakupovat, kdy jíst a vše co se týká zdravějšího stravování. Za 6 měsíců jsem o 15 kg lehčí. Nejenže hubnu, ale zmizelo i pálení žáhy, které mě trápilo řadu let. Služby Táni Wasserbauerové mohu jenom doporučit.

 • Šárka Danková

  Šárka Danková

  Spolupráce s Táňou trvá již déle jak půl roku a mohu všem lidičkám vřele doporučit! Ono to totiž funguje!!! Naučila mě základy jak správně nakupovat ,vařit a jíst. Mám problémy se štítnou žlázou a teď již nepřibírám, ale pěkně hubnu a cítím se při tom zase jako dřív.
  Přeji všem klientům současným i budoucím, aby byli
  s Táňou i sami se sebou spokojeni, stejně jako já.

 • Sylva Pekárková

  Sylva Pekárková

  Celý život bojuji s nadváhou. Diety a zase diety,
  ale trvalý výsledek žádný. Až nyní jsem našla způsob, jak dosáhnout trvalého účinku zhubnutí - zdravý životní styl. S pomocí výživového poradce, slečny Táni Wasserbauerové, jsem během 6 týdnů zhubla 7,5 kg,
  a stále ještě nejsme u konce. Jím vše, co mám ráda
  a hlavně nemám hlad :). Doporučuji všem, kdo už ztratil naději na menší číslo oblečení. Opravdu to jde, je jen potřeba věřit si a hlavně chtít. Táňa je profesionál na svém místě. Poradí, pomůže, ale hlavně pochválí a to je obrovská podpora pro váš boj.

 • Pavel Musil

  Pavel Musil

  Jestliže vám začala vadit odpověď prodavačky při návštěvě oděvů, že větší velikost nemáme, při návštěvě lékaře, že ta váha a krevní výsledky jsou brutální, nesnášíte pocit hladu a při slově dieta se osypete,
  že při procházce se zadýcháte a dospěli jste
  k rozhodnutí, že je potřeba změny, tak navštivte jako já Táňu Wasserbauerovou, která se zabývá výživovým poradenstvím. U Táni jsem se setkal s velice příjemným přijetím a pochopením mých problémů,
  co se týče mého stravování a životního stylu, který byl příčinou kil navíc. Pod jejím vedením se pomalu vracím k normálním velikostem co se oblečení týče a každé kilo, které ubyde vám zvedne náladu a spokojenost.
  A co je důležité, že to jde i bez hladovění. Za necelých devět měsíců jsem zhodil skoro dvacet kilo a musím potvrdit, JE MI LÍP. Ještě jednou upozorňuji , že je potřeba to rozhodnutí a pak poznáte, že pod odborným a příjemným dohledem Táni se to dá zvládnout. Děkuji. Pavel M. A kdo se rozhodne pro změnu přeji hodně úspěchu a trpělivosti.

 • Patrik Němec

  Patrik Němec

  Lepší výživovou poradkyni jsem upřímně nikdy nepoznal. Při první konzultaci jsem se obával, že budu muset držet tvrdou dietu, ale opak byl pravdou.
  Po dalších konzultacích jsem zjistil, že ke snížení váhy opravdu nevede hladovění, ale především kvalitní
  a zdravá strava. Po roce a půl jsem o 38 kg lehčí
  a cítím se skvěle. Můj zdravotní stav se díky ní výrazně změnil k lepšímu - odboural jsem i prášky na snížení krevního tlaku. Všem vřele doporučuji ji po celou dobu pozorně poslouchat a vše pak jde samo.

 • Libuše H

  Libuše H

  Doporučiji služby slečny Táni Wasserbauerové, která mě zaujala především svým přístupem a a hlavně výsledky. Pomohla mi sestavit jídelníček, naučila, jak správně jíst, aniž bych se musela zvlášť omezovat nebo trpět hlady. Podařilo se mi zhubnout během 3měsíců o 6kg. Její služby všem vřele dporučuji

 • Ilona Novotná

  Ilona novotná

  Díky slečně Táně jsem dosáhla váhového úbytku, který jsme si předem stanovily. Pomohla mi nastavit takový jídelníček, při kterém jsem se cítila skvěle a hlavně NEHLADOVĚLA. Poradila mi s řadou praktických věcí jako například, které potraviny nakupovat, jak je připravovat a také, kde je sehnat. Slečna Táňa je odborník na svém místě a za spolupráci s ní jsem vděčná.

 • Marie Synková

  >Marie Synková

  Za svůj život jsem držela už několik diet, např. dělená strava, vynechání příloh a jiné. Nikdy jsem nevydržela déle jak měsíc, a když jsem něco shodila, zase jsem to všechno přibrala a ještě něco navíc. S Táňou jsem pochopila jak má můj jídelníček vypadat , naučila jsem se jíst 5x denně. Když jsem začala jíst, tak jak mi Táňa doporučila, cítila jsem se velice dobře a hlavně plná energie. V současné době takto jím už pátý měsíc, cítím se velice dobře, mám dole skoro 10kg, zlepšily se mi i jaterní testy. Moc za to Táni děkuji, i nadále za ní docházím, abych věděla jaký mám váhový úbytek a zda mi ubývají hlavně tuky a ne svaly. Táňo, moc za vše děkuji .

 • Renáta Modráčková

  Renáta Modráčková

  Jsem matkou dvou rošťáků a po porodech mi zůstalo více jak 20 kg navíc. Váha klesala a stoupala ... až jsem si jednou řekla to důležité : A DOST ! Nejprve jsem začala sama a podařilo se mi zhubnout , ale stále mě lákala možnost se nechat odborně přeměřit a převážit na přístroji,který by mi ukázal,jak na tom moje tělo je po stránce množství tuků,vody a svalů. Se synem jsme chodili na logopedii kolem poradny výživové poradkyně Táni Wasserbauerové ,takže to pro mě bylo takové znamení a slečnu Táňu jsem navštívila,aby mi poradila,jak se nejlépe stravovat,aby váha šla dolů a neprožívala jsem razantní výkyvy váhy směrem dolů a pak zase nahoru. Paní Táňa je velice příjemná a citlivě přistupuje ke klientům.Můj stud před ní se vytratil a já jsem s ní mohla otevřeně mluvit o svém snažení s hubnutím ,o úspěšných pokusech a i o těch neúspěšných,o stravování a všem,co se týká zhubnutí. Poradila mi jaké potraviny jíst, jejich složení a doporučila, co v kterou denní dobu jíst a čemu se raději vyhnout. Získala jsem díky ní mnoho typů na potraviny, které jsem znala ale nepoužívala.Naučila jsem se jíst pravidelně (5x denně) a nepřejídat se! Po přeměření a převážení jsme rozebraly,jak na tom jsem po stránce stavby a rozložení tuků,svalů a vody. Dohodly jsme se,že po dobu mého hubnutí budu docházet na převážení,abych viděla , zda se mi daří hubnout tuky a neubývat na svalové hmotě! Výsledky se dostavily a já po 4 měsících snažení jsem o 7 kg tuků lehčí a nabrala jsem 1 kg svalové hmoty. Moje BMI je nižší o 2,2 . Pokračuji dále v hubnutí a pokud nastane nějaký zádrhel v mém snažení , tak vím , že Táňa mi pomůže pokračovat dál. Táňu vřele doporučuji.